Links van instituten en deelnemers (2016)

Links van betrokken instituten

Huntenkunstwww.huntenkunst.org
Galerie bij de Boekenwww.galeriebijdeboeken.nl
Galerie De Gruitpoortwww.gruitpoort.nl
Großen Kunstausstellung D'dorfwww.dieGrosse.de
Kulturraum-Niederrheinwww.kulturraum-niederrhein.de
Kunst im Rheinlandwww.kunst-im-rheinland.de
Art Nieuwswww.artactueel.nl
Kroatische Ambassadenl.mfa.hr
De Poolse ambassadewww.polamb.nl
Instituut voor Cultuur Italiewww.iicamsterdam.esteri.it
De Krokedilwww.planet.nl/~joepdeg
Nationale Associatie voor Beeldend Kunstenaarswww.nabk.nl/
BW-Oostwww.bw-oost.nl
Groep Webdesign BW-Oostwww.groepwebdesign.nl
AchterhoekPromotiewww.achterhoekpromotie.nl

Links van deelnemende kunstenaars

CH Ernestina Abbühl www.ernestina-waxart.ch
US Kim Alemian www.kimalemian.com
NL Jet Altenburg www.jetaltenburg.nl
BE Dominique Ampe www.galerievannuland.nl
NO Randi Antonsen www.randiantonsen.com
AT Natascha Auenhammer www.zebralabor.at
NL Annemarie van Balen www.annemarievanbalen.kunstinzicht.nl
NL Josien van Barlo www.vanbarlo.nl
NL Marion Bauhuis www.marionbauhuis.nl
DE Christina Baumann www.christinabaumann.de
DE Daniele Baumann www.baumanndaniela.de
NL Ruud Becker www.ruudbecker.exto.nl
DE Bettina Behrend www.behrend.info
DE Elvi Beiner www.abstrakte-malerei-beiner.de
DE Iris Beiner www.abstrakte-malerei-beiner.de
IL Jacob Berenstein www.bjacobart.com
IL Karmela Berg www.karmelaberg.com
NL Jacqueline van Bergeijk www.jacquelinevanbergeijk.nl
NL Freek Bergervoet www.freekbergervoet.blogspot.com
NL Hans Berkhout www.hansberkhout.nl
IT Marika Bertoni www.zoxx.com
DE Ruth Bisping www.ruth-bisping.de
DE Wolfgang Bittner www.art-bittner.de
UK Hamid Blad www.hamidblad.com
RU Alexander Bobkin www.bobkin.nl
NL Ben Bodt www.benbodt.com
NL Nellie de Boer www.nelliedeboer.nl
NL Angela Bogaard www.angelabogaard.nl
DE Andreas Bräunsdorf www.male-stern.de
NL Adri de Bruijn www.debruijn-art.nl
DE Monika Buchen www.monika-buchen.de
IT Alexandra Calò www.alessandracalo.it
FR Christophe Carbenay www.carbenay.de
ES Jon Cazenave joncazenave.com
NL Marc Christiaans www.marcchristiaans.nl
NL Herman Coppus www.hermancoppus.nl
DE Michael Dangel www.mdangel.de
NL Marc Deeleman www.marcdeeleman.exto.nl
BE Babette Degraeve www.babettedegraeve.com
NL Marielle van Deursen www.mariellevandeursen.com
NL Frans Dielemans fdielemans.wix.com/frans
NL Karen van Dooren www.karenvandooren.nl
NL Wilco Dragt www.wilcodragt.nl
DE Claudia Ebbing www.claudia-ebbing.de
DE Nora Ehrlich www.kunstnetznrw.de
NL Leny van Elk www.lenyvanelk.nl
NL Cristan van Emden www.cristanvanemden.com
NL Janny Endstra-Docters van Leeuwen www.staabedrijfskunst.nl/nl/collectie/grafiek/245/
NL Adriaan van Esveld www.adriaanvanesveld.nl
NL Raymond Evers www.raimondevers.nl
NL Stg Exto www.extokunstenaars.nl
FR Rini Ferhi www.rini-ferhi.com
NL Els Fleer www.elsfleer.nl
NL Herman Fontein www.hfontein.home.xs4all.nl
DE Daniel Fort www.danielfort.com
NL Fons Fortman www.haagsekunstenaars.nl
NL Wil Friesen www.wilfriesen.nl
DE Ilse Gabbert www.gabbert-kunst.de
DE Rosa Gabriel www.rosa-gabriel.de
NL Stg Galerie bij de Boeken www.galeriebijdeboeken.nl
NL Jan Gerber www.jcgerber.com
DE Brigitte Gmachreich-Jünemann www.radierung-gmachreich-j.de
DE Christoph Goldberg www.ateliergoldberg.de
DE Michael Goldstrass www.mixedart.de
NL Janet de Graaf www.janetdegraaf.com
NL Rinus Groenendaal www.rinusgroenendaal.exto.nl
NL Frans de Groot wuyts-degroot.exto.nl
NO Kirsti Grotmol www.kirstigrotmol.no
FR Marc le Guen leguen-sculpture.blogspot.nl
NL Gerlinde Habekotté www.habekotte.com
PL Aneta Hąc hacaneta.wix.com/hacaneta
DE Wilma Hagemann www.wilma-hagemann.de
JP Ai Hagita aihagita.wix.com/ai-hagita
DE Klaus M Hartmann www.km-hartmann.de
DE Axel Hausberg www.axelphoto.de
NL Edo Hebinck www.museumdroomengeheugen.org
DE Christoph Heek www.christoph-heek.com
DE Jörg Heieck www.heieck.net
NL Martine de Heij www.martine-deheij.com
NL Evelyne Hendrikx evelynehendrikx.wordpress.com
NL Jeroen van Herten www.jeroenvanherten.nl
NL Tim Hinterding www.timhinterding.nl
NL Redmer Hoekstra www.redmerhoekstra.nl
DE Birgit Honné www.grohbi.eu
DE Hanne Horn www.Hanne-Horn.de
NL Loes Huis in 't Veld www.loeshuisintveld.com
NL Paul van Hulzen www.paulvanhulzen.com
TM Husein Huseinov www.huseinhuseinov.info
DE Pascale Hussong-Renz www.pascale-hussong-renz.de
DE Uwe Huxholl www.uwehuxholl.com
DE Ulrike Int-Veen www.Ulrike-Int-Veen.de
NL Rido Jansen www.ridojansen.nl
NL Harald-Jean Jassoy www.jassoy.nl
NL Sjaak Kaashoek www.sjaakkaashoek.nl
IL Adva Karni www.advakarni.com
DE Katrin Keller www.katrin-keller.de
KR Boyong Kim www.boyongkim.de
NL Jos Klaver www.josklaver.nl
DE Christa Klebor www.ck-fotoladen.de
DE Andrea Klosowski www.andreart.eu
DE Christof Knapp www.rauminstallationen.de
AU Jeanette Kommer www.jeankom.com
NL Suus Kooijman www.suuskooijman.com
NL Hannie Kortland www.hanniekortland.nl
GR Evangelos Koukouwitakis koukouwitakis.webnode.com
BE Johan de Kramer www.jdkramer.exto.nl
DE Corinna Kraus-Naujeck www.leckerkunst.de
DE Hansjörg Krehl www.hansjoergkrehl.de
NL Peter Krynen www.peterkrynen.nl
PL Artur Kurkowski www.artur-kurkowski.de
NL Manuel Kurpershoek www.kurpershoekmanuel.nl
NL Herman Kuypers www.hermankuypers.nl
DE Gerhard Lämmlin www.gerhard-laemmlin.de
NL Jan van Leeuwen www.janvanleeuwen.wix.com/klikhier
DE Peter Leidig www.peter-leidig.de
DE André Lemmens www.atelier29-lemmens.de
DE Bettina Lindenberg www.bettinalindenberg.de
DE Simone van de Loo www.simonevandeloo.de
NL Anna Maandag www.annamaandag.nl
NL Sandra Maarhuis sandra-maarhuis.exto.nl
IL Shahar Marcus www.shaharmarcus.com
NL Rob Meijer www.robmeijer.org
NL Arthur Meijer www.arthurmeijer.nl
DE Mathias Meinel www.mathiasmeinel.de
BE Zjos Meyvis www.zjosmeyvis.be
NL Arjan Moscoviter www.arjanmoscoviter.nl
NL Nellie de Mulder www.nelliedemulder.nl
DE Sigrid Neuwinger www.sigridneuwinger.de
SE Anneli Nilsson www.anneliart.com
DE Kai Oliveras-Zbick www.oz-foto.de
NL Marco Overkamp www.directieoverkamp.nl
NL Joop Overkleeft www.joopoverkleeft.nl
NL Betty Paanakker www.bettypaanakker.info
NL Hans Parlevliet www.hansparlevliet.com
MK Irena Paskali www.irenapaskali.com
RS Tomislav Paunkovic www.tompaun.com
NL Flos Pol www.flospol.nl
NL Astrid Polman www.astridpolman.nl
DE Matthias Poltrock www.poltrock.info
KZ Victor Popov www.victorpopov.de
DE Ralf Rduch www.ralf-rduch.de
NL Anne Rose Regenboog www.anneroseregenboog.nl
AT Hermine Reidinger www.hum-art.net
DE Bettina Reisky www.art-bry.de
DE Marianne Roetzel www.marianneroetzel.de
NL Aris Roskam www.ariskam.com
DE Angelika Ruckdeschel www.angelika-ruckdeschel.de
IL Ora Ruven www.oraruven-art.com
AT Michael Sardelic www.hum-art.net
NL Louis Sauter www.slik-art.nl
DE Welf Schiefer www.schieferwelf.de
NL Peter Schudde www.peterschudde.nl
US Melissa Shanley www.melissashanley.com
DE Gerard van Smirren www.vansmirren.tumblr.com
DE Ink Sonnitag-Ramirez Ponce www.ink-malerei.de
NL Annette Splinter www.splinterbeest.nl
DE Rike Stausberg www.ulrikestausberg.de
NL Annelies van Sterkenburg www.anneliesvansterkenburg.nl
NL Marike Stokker www.stokker.nl
NL Milian van Stokkum www.milianvanstokkum.nl
DE Anne-Sophie Stolz www.annesophiestolz.de
RU Larissa Strunowa-Lübke www.larissa-sl.org
FR Etienne Szabo www.etienne-szabo.de
RU Katya-Anna Taguti www.annataguti.com
DE Anne Thoss www.annethoss.de
NL Henk Tichelaar www.henktichelaar.nl
CZ Milena Tlustá mtack.home.xs4all.nl/milena.html
MN Gan-Erdene Tsend www.gan-erdene.de
DE Christel Verhalen www.christel-verhalen-kunst.de
NL Bas Verkade www.basverkade.exto.nl
NL Jolande Vermeulen www.jolandevermeulen.nl
BE Ludo Vermeulen www.ludovermeulen.be
NL Peter de Vis www.peterdevis.nl
IT Frieda van Voorst www.friedavanvoorst.com
NL Thea Vos www.theavos.nl
NL Tineke Vulto www.haagsekunstenaars.nl/cv/1227/tineke+vulto
DE Gunter Wagner www.gfw-kunst.de
NL Anke van Westerlaak www.ankevanwesterlaak.nl
DE Katja Wickert www.katjawickert.de
NL Dinie Wikkerink www.diniewikkerink.nl
DE Christoph Wilmsen-Wiegmann www.wilmsen-wiegmann.de
NL Henk Winkelman www.winkelmankunst.nl
NL Marcel Witte www.marcelwitte.com
NL Susanne Wolf www.susannemariawolf.com
BE Josée Wuyts wuyts-degroot.exto.nl
BG Vesselina Zagralova www.vesselinazagralova.com
PL Przemek Zajfert www.zajfert.de
NL Carla Zeegers www.carlazeegers.nl
NL Piet Zegveld www.pietzegveld.nl
DE Trudel Zeltinger www.trudelzeltinger.tumblr.com
DE Simone Zewnik www.simonezewnik.com
AT Birgit Zinner www.birgitzinner.com
NL ZOXX Gallery www.zoxx.com
TR Ali Züfikar www.alizulfikar.com
DE Lothar Zull www.lotharzull.de
NL Thea Zweerink www.theazweerink.nl
NL Margreet Zwetsloot www.margreetzwetsloot.nl