Geen categorie

Huntenkunst 2024 (NL)

De voorlopige lijst met deelnemers Huntenkunst 2024

unit naam land techniek website
118 Maria van Aar Nederland tekeningen schilderijen www.mariavanaar.nl
Pakistan Waseem Ahmad Pakistan schilderijen, gemengde techniek, installatie  
124 Elisabeth Ajtay Duitsland gemengde technieken beeldhouwwerk fotografie https://elisabethajtay.com
210 Miina Äkkijyrkkä 
Finland schilderijen objecten www.akkijyrkka.fi
204 Roland Albert Duitsland objecten www.kuenstlerwerkgemeinschaft.de
43 Jet Altenburg Nederland schilderijen www.jetaltenburg.nl
Pakistan Sana Arjumand Pakistan schilderijen  
Pakistan Marriam Arshad Pakistan schilderijen  
115 Els van Asten Nederland tekeningen schilderijen www.elsvanasten.com
119 Charlotte Aukema Nederland grafiek www.aukemaontwerp.nl
Pakistan Jamil Balouch Pakistan    
141 Leni van den Band Nederland gemengde technieken www.lenivandenband.nl 
179 Max Baris Nederland schilderijen www.maxbaris.nl
168 Wiebke Bartsch Duitsland tekeningen schilderijen textiel www.wiebkebartsch.de
64 Holger Becken Duitsland objecten gemengde technieken https://collectieve.com/hogerbecken
21 Eugen Bednarek Duitsland schilderijen objecten www.bedart.de
82 Carmen Benner Duitsland tekeningen schilderijen gemengde technieken www.carmen-benner.de
213 Jacqueline van Bergeijk Nederland gemengde technieken textiel www.jacquelinevanbergeijk.nl
12 Karin Bielaczek Duitsland schilderijen www.karinbielaczek.de 
180 Wijke van der Bij Nederland houtdrukken www.wijkevanderbij.nl
11 Hannah Blom Nederland objecten https://hannahblom.nl
17 Angela Bogaard Nederland tekeningen media gemengde technieken www.angelabogaard.nl
Artez Ster Borgman Nederland schilderijen www.sterborgman.nl
8 Oleg Breininger Kazachstan tekeningen schilderijen www.breininger-oleg.de
15 Kristina Breitenbach Duitsland tekeningen schilderijen www.kristinabreitenbach.de
83 Petra Brinkschmidt Duitsland schilderijen objecten gemengde technieken www.petra-brinkschmidt.de
128 Cornelia Bruinewoud Nederland tekeningen schilderijen www.corneliabruinewoud.nl
149 Sonja Brussen Nederland schilderijen www.sonjabrussen.com
16 Monika Buchen Duitsland schilderijen www.monika-buchen.de
145 Charlotte Burgmans Nederland objecten www.charlotteburgmans.com
93 Rob Chevallier Nederland objecten www.robchevallier.com
25 Tanja Chimes Duitsland schilderijen grafiek www.tanja-chimes.de
41 Marc Christiaans Nederland schilderijen www.marcchristiaans.nl
84 Anna Chulkova Rusland schilderijen www.chulkova.de
145 Henriëtte Coppes Nederland gemengde techniek textiel www.instagram.com/coppeshenriette
30 Herman Coppus Nederland gemengde technieken www.hermancoppus.nl
197 Afke Dam Nederland beeldhouwwerk gemengde technieken www.afkedam.nl
134 Michael Dangel Duitsland tekeningen grafiek www.mida.site
66 Birgit Decressin Duitsland schilderijen https://decressinbirgit.wordpress.com/ 
133 Giovanni Defant Italië beeldhouwwerk www.giovannidefant.it
131 Jasper van Deutekom Nederland schilderijen www.jaspervandeutekom.nl
36 Geurt van Dijk Nederland tekeningen schilderijen grafiek gemengde technieken  
1 Dolf Dijkstra Nederland schilderijen objecten gemengde technieken www.adolfdijkstra.nl
78 Brigitte Döbert Duitsland objecten grafiek gemengde technieken https://bdoebert.de
191 Ali Zülfikar Dogan Turkije tekeningen www.alizulfikar.com 
72 Leny van Elk Nederland schilderijen objecten  www.lenyvanelk.nl
39 Edwin Emmens Nederland schilderijen fotografie www.edwinemmens.nl
85 Elke Emmert Duitsland schilderijen objecten gemengde technieken www.art-ee.de
94 Rebecca Engels Nederland tekeningen www.natureartbyrebecca.com
145 Janine Eshuis Nederland schilderijen keramiek www.janine-eshuis.nl
22 Angela Fehrmann Duitsland schilderijen www.angelafehrmann.nl
174 Rini ferhi Frankrijk tekeningen schilderijen www.rini-ferhi.com
Artez Heidi Firti Indonesië keramiek www.artez.nl/heidi-fitri
45 Els Fleer Nederland schilderijen gemengde technieken www.elsfleer.com
61 Wil Friesen Nederland gemengde technieken fotografie www.wilfriesen.nl
58 Ilse Gabbert Duitsland schilderijen gemengde technieken www.gabbert-kunst.de
110 Angela Gambke Duitsland tekeningen schilderijen www.angela-gambke.de
55 Jan Gerber Nederland gemengde technieken fotografie www.jcgerber.com
171 Margitta Geyer Duitsland schilderijen www.margittageyerart.com 
199 Wilfried Gohsens Duitsland fotografie www.gohsens-fotografie.de
145 Bernadette Goossens Nederland schilderijen www.bernadettegoossens.nl
204 Marie Gouil Duitsland objecten installaties www.mariegouil.com
95 Margareta Goyk-Galvan Frankrijk keramiek https://goykgalvan.com
142 Christine Gräper Duitsland tekeningen beeldhouwwerk www.bildhauerei-graeper.de 
184 Franz Graw Duitsland schilderijen www.graw-kunstdrucke.de
111 Lucio Greco Italië schilderijen  
123 Hans Grevers Nederland fotografie www.hansgrevers.com 
23 Norbert Grimm Duitsland tekeningen grafiek https://about.me/grimmnorbert
203 Reinhardt Grimm Duitsland schilderijen beeldhouwwerk www.reinhardt-grimm.de
46 Rinus Groenendaal Nederland tekeningen schilderijen objecten grafiek www.rinusgroenendaal.exto.nl
98 Paolo Gubinelli Italië schilderijen  
146 Mercedes Guillamon Spanje schilderijen https://mercedesguillamon.exto.nl
96 Guseijn Guseinov Turkestan schilderijen  
185 Nicoleta Gütter Roemenië schilderijen  
99 Gerlinde Habekotté Nederland objecten beeldhouwwerk  www.habekotte.com
138 Ilka Habrich Duitsland schilderijen gemengde technieken www.ilka-habrich.de
10 Wilma Ruth Hagemann Duitsland schilderijen objecten grafiek www.wilma-hagemann.de
34 Ben Haggeman Nederland tekeningen schilderijen gemengde technieken www.benhaggeman.nl
183 Anja Harms-Tischler Duitsland tekeningen gemengde technieken grafiek www.anja-harms.de
204 Klaus M. Hartman Duitsland beelden www.km-hartmann.de
102 Fritz Haubner Duitsland schilderijen  
150 René Heeres Nederland tekeningen www.reneheeres.nl
13 Martine de Heij Nederland schilderijen fotografie www.martine-deheij.com
24 Sabine Helsper-Müller Duitsland schilderijen grafiek www.helsper-mueller.de
68 Rezie Hendriks Nederland gemengde technieken textiel www.reziehendriks.exto.nl
151 Jan Willem Henssen Nederland grafiek gemengde technieken www.phi2art.com
4 Jeroen van Herten Nederland schilderijen  https://jeroenvanherten.com
139 Björn Hesener Duitsland fotografie www.bjoernhesener.de
31 Ellen Holleman Nederland schilderijen www.ellenholleman.nl
86 Angelika Hölscher Duitsland fotografie www.angelika-hoelscher.de
48 Marten van Holten Nederland schilderijen grafiek www.martenvanholten.nl
74 Hanne Horn Duitsland fotografie www.hanne-horn.de
155 Sonja Maria Huber Duitsland tekeningen schilderijen objecten  www.soniinurzubesuch-art.de
62 Loes Huis in ’t Veld Nederland tekeningen boekdruk grafiek www.loeshuisintveld.com
125 Rasim Huseynov Azerbeidzjan schilderijen  
114 Ole Jakob Ihlebæk Noorwegen schilderijen www.ihlebaek.com
195 Ulrike Int-Veen Duitsland schilderijen www.ulrike-int-veen.de
38 Jops Jacobs Nederland grafiek www.jopsjacobs.com
44 Wanda Janota Nederland assemblages www.wandajanota.nl
37 Rido Jansen Nederland tekeningen schilderijen objecten gemengde technieken www.ridojansen.nl
Artez Hankyul Jeong Zuid Korea objecten media glas www.artez.nl/hankyul-jeong
165 Ruud de Jong Nederland gemengde technieken fotografie www.rawdee.eu
207 Mieke Jonker Nederland schilderijen www.miekejonker.nl
73 Floor Joosten Nederland tekeningen schilderijen objecten www.floorjoosten.com
Artez Yuyoung Jung Zuid Korea keramiek www.juyoungjung.nl
196 Esther Kaal Nederland tekeningen gemengde technieken www.estherkaal.nl
193 Leen Kaldenberg Nederland schilderijen www.leenkaldenberg.com
50 Ivo Kamphuis Nederland tekeningen www.theanimalcrusade.exto.nl
127 Ia Kankia Georgië schilderijen  
172 Floor Kaspers Nederland gemengde technieken www.floorkaspers.nl
156 Ralph von Kaufmann Duitsland grafiek https://lichtradierkunst.de
200 Detlef Kelbesssa Duitsland beeldhouwwerk grafiek keramiek www.wundersame.de
189 Greet Ketelaers België beeldhouwwerk keramiek www.greetketelaers.be
120 Regine Kielmann Duitsland beelden www.regine-kielmann.de
186 Rob van Klaveren Nederland schilderijen www.robvanklaverenart.nl
147 Jeannet Klement Nederland keramiek www.jeannetklement.nl
56 Christof Knapp Duitsland tekeningen beeldhouwwerk www.christof-knapp.de
121 Cor Knops Nederland schilderijen www.corknops.nl
91 Dennis Koek Nederland schilderijen www.denniskoek.nl
148 Paata Kokaia Georgië gemengde technieken  
105 Geert de Koning Nederland schilderijen https://geertdekoning.nl
145 Suus Kooijman Nederland schilderijen gemengdetechnieken www.suuskooijman.com
59 Hannie Kortland Nederland gemengde technieken textiel www.hanniekortland.nl
101 Evangelos Koukouwitakis Griekenland fotografie http://koukouwitakis.webnode.com
157 Kees Kroon Nederland fotografie www.keeskroon.nl
201 Corinna Kuhn Duitsland beeldhouwwerk grafiek keramiek www.wundersame.de
5 Herman Kuypers Nederland tekeningen schilderijen objecten grafiek www.hermankuypers.nl
51 Micha Laban Nederland fotografie www.michalaban.nl
212 Luc Lapere België beeldhouwwerk www.luclapere.be
77 Henny Latul Nederland schilderijen www.hennylatulart.nl
Artez Sehyun Lee Zuid Korea media https://leesehyun.cargo.site
137 Peter Leidig Duitsland tekeningen objecten gemengde technieken www.peter-leidig.de
152 Linde leijh Nederland schilderijen fotografie www.lindeleijh.nl
166 Lea Lenhart Zwitserland objecten https://lealenhart.de
92 Remco Leuverink Nederland tekeningen www.leuverink.co
208 Leo Löhr Duitsland tekeningen schilderijen www.leolöhr.de
63 Peter ten Lohuis Nederland schilderijen www.petertenlohuis.nl
204 Reiner Mährlein Duitsland beelden www.reiner-maehrlein.de
54 Levan Makharadze Georgië fotografie  
Pakistan Ammama Malik  Pakistan schilderijen https://ammamalik.com
Pakistan Muddaser Manzoor Pakistan schilderijen  
80 Maria Adele Marcoaldi Italië schilderijen  
79 Walter Maritati Italië schilderijen www.waltermaritati.com
205 Ab Marte Nederland installaties www.abmarte.nl
211 Harm Meijer Nederland objecten  
190 Jeannnette Meijer Nederland fotografie www.studiojeannettemeijer.nl
Artez Puck Melk Nederland tekeningen objecten media fotografie www.puckmelk.com
154 Hans-Peter Menge Duitsland schilderijen objecten www.peter-menge.de
209 Felix Meyer Duitsland schilderijen  
104 Ineke van Middelkoop Nederland fotografie www.inekevanmiddelkoop.nl
71 Arjan Moscoviter Nederland tekeningen schilderijen objecten www.arjanmoscoviter.nl
182 Eberhard Müller-Fries Duitsland tekeningen objecten grafiek www.mueller-fries.de
Pakistan Sadaf Naeem Pakistan schilderijen https://sadafnaeem.com
116 Kumiko Nakajima Japan schilderijen www.nakajimakumiko.jimdofree.com
129 Reinhold Nasshan Duitsland tekeningen schilderijen www.einhandpress.de
35 Olaf Nehmzow Duitsland schilderijen gemengde technieken www.olaf-nehmzow.de
97 Sigrid Neuwinger Duitsland objecten fotografie www.sigridneuwinger.de
103 Anneli Nilsson Zweden schilderijen www.anneliart.com
117 Bodo Nolte Duitsland gemengde techniek www.atelier-bodonolte.de
Pakistan Sadaf Noreen Pakistan    
100 Lydia Oermann Duitsland objecten grafiek www.lydia-oermann.de
126 Kai Oliveras-Zbick Spanje fotografie www.oz-foto.de
81 Sebastian Osterhaus Duitsland tekeningen schilderijen www.sebastian-osterhaus.com
Artez Levi Overvest Nederland schilderijen keramiek www.leviovervest.nl
40 Betty Paanakker Nederland beeldhouwwerk www.bettypaanakker.info
106 Petra Paffenholz Duitsland tekeningen fotografie www.petra-paffenholz.de
89 Shin-Hye Park Zuid Korea grafiek https://blog.naver.com/artspace_neo
176 Gero Paul Duitsland schilderijen www.geropaul.de
145 Rian Peeperkorn Nederland keramiek textiel www.rianpeeperkorn.nl
122 Inge Peeze Nederland schilderijen www.ingepeeze.com
19 Edwim Peters Nederland grafiek www.veluwseprimitieven.nl
158 Thorsten Poersch Duitsland schilderijen www.thorstenpoersch.de
7 Ingrid van Polen Amerika schilderijen www.ingridvanpolen.com
132 Giuseppe Polimeno Italië objecten www.pino-polimeno.de
67 Astrid Polman Nederland tekeningen objecten gemengde technieken textiel www.astridpolman.nl
107 Rolf Puschnig Duitsland collage www.kohlarte.de
135 Jaap de Raat Nederland objecten grafiek gemengde technieken fotografie https://rindera.nl
70 Jürgen Raiber Duitsland objecten beeldhouwwerk keramiek www.juergenraiber.de
188 Alexander Ray Rusland tekeningen schilderijen objecten beeldhouwwerk  
75 Renée Reißenweber Duitsland schilderijen beeldhouwwerk https://renee-reissenweber.de
198 Katja Richter Duitsland fotografie www.katjarichter-art.de
33 Marjanka Richter Nederland schilderijen objecten www.mus-atelier.nl
109 Miranda Rikken Nederland tekeningen objecten beeldhouwwerk www.mirandarikken.info
3 Aris Roskam Nederland schilderijen objecten  www.arisroskam.com 
32 Maarten Rots Nederland schilderijen gemengde technieken fotografie www.maartenrots.nl
169 Angelika Ruckdeschel Duitsland grafiek gemengde technieken www.angelika-ruckdeschel.de
164 Marina Ruempol Nederland gemengde technieken fotografie www.mrfoto.nl
160 Winneth Sala Nederland installaties www.salabronsgieterij.nl
Artez Jamell Saman Nederland schilderijen objecten grafiek www.jamellsaman.com
88 Kai Sanmann Duitsland tekeningen schilderijen www.kai-sanmann.de
69 Louis Sauter Nederland fotografie www.slik-art.nl
53 Irene Schaap Nederland gemengde technieken www.ireneschaap.nl
52 Elisabeth Schink Duitsland schilderijen fotografie www.elisabeth-schink.de
26 Angela Schmitz Duitsland schilderijen  www.bildwaerts.de
206 Theo Schouten Nederland schilderijen gemengde technieken www.theoschouten.com
130 Marije Schreur Nederland tekeningen schilderijen  
9 Gabriele Schuller   Duitsland schilderijen www.gabriele-schuller.de
Artez Liam Siepel Nederland tekeningen schilderijen media gemengde technieken https://siepel.exto.nl
76 Ingrid Slaa Nederland objecten gemengde technieken www.ingridslaa.nl
192 Ruben Stallinga Nederland gemengde technieken www.rubenstallinga.nl
90 Rike Stausberg Duitsland schilderijen www.ulrikestausberg.de
204 Angelika Steinmacher Brazilië objecten  
65 Rainer Storck Duitsland tekeningen schilderijen www.rainerstorck.de
153 Anja Maria Strauss Duitsland objecten www.objekt-natur.de
6 Etienne Szabo Frankrijk schilderijen objecten fotografie www.etienne-szabo.de
187 Claudia Tebben Duitsland schilderijen beeldhouwwerk www.tebben.art
143 Karl Jónas Thorarensen IJsland foto’s  
57 Anne Thoss Duitsland gemengde technieken www.annethoss.de
161 Rob Thuis Nederland fotografie www.robthuis.nl
204 Volker Tinti Duitsland gemengde technieken  
49 Maria Eugenia Transon Columbia schilderijen www.transon.free.fr
194 Frank Vanhooren België beeldhouwwerk www.frankvanhooren.be
175 Deyan Vekov Bulgarije schilderijen www.deyanvekov.com
181 Meint van der Velde Nederland schilderijen gemengde technieken www.meintvandervelde.com 
20 Fred van Veluw Nederland fotografie www.fredvanveluw.nl
202 Diederik Verbakel Nederland schilderijen keramiek grafiek www.diedshop.com
112 Christel Verhalen Duitsland schilderijen grafiek  
145 Jos Verschaeren Nederland objecten www.josverschaeren.nl
60 Peter de Vis Nederland schilderijen gemengde technieken www.peterdevis.nl
214 Thea Vos Nederland schilderijen www.theavos-art.nl
162 Sophia de Vries Nederland objecten www.sophiadevries.nl
87 Tineke Vulto Nederland tekeningen schilderijen www.haagsekunstenaars.nl
163 Albert Wagner Duitsland schilderijen gemengde technieken www.wagner-albert.de 
177 Lars-Erik Wahlberg Zweden tekeningen schilderijen objecten www.lars-erikwahlberg.com
136 Manfred Wendel Duitsland objecten gemengde technieken www.manfred-wendel.de
Artez Ingmar de Wijk Nederland objecten media gemengde technieken fotografie www.artez.nl/ingmar-de-wijk
173 Peter van de Wijngaart Nederland fotografie www.petervandewijngaart.com
42 Dinie Wikkerink Nederland fotografie www.diniewikkerink.nl
108 Andrej Wilhelms Duitsland schilderijen www.andrejwilhelms.de
14 Ems Willems Nederland gemengde technieken www.frozenflowers.nl
47 Nadja Willems Nederland gemengde technieken fotografie www.nadja.nl
170 Claudia Winkel Duitsland tekeningen www.claudiawinkel.de
167 Astrid Charlotte Wintgens Duitsland installatie fotografie textiel www.astridcharlottewintgens.com
144 Heike Wirtz Duitsland schilderijen www.heike-wirtz.de
28 Sabine Wolters Duitsland gemengde technieken www.sabine-wolters.de
29 Josée Wuyts België tekeningen grafiek gemengde technieken www.wuyts-degroot.exto.nl
 Pakistan Hamza Quasi Pakistan schilderijen  
Pakistan Mirza Zeeshan Pakistan schilderijen  
2 Joanne Zegers Nederland schilderijen  www.joannezegers.nl
18 Piet Zegveld Nederland schilderijen gemengde technieken www.pietzegveld.exto.nl
27 Trudel Zeltinger Duitsland schilderijen grafiek www.kuenstlerbund-bottrop.de/trudel-zeltinger
140 Wilhelmina Zoutewelle Nederland objecten gemengde technieken www.wilhelminazoutewelle.nl
178 Thea Zweerink Nederland tekeningen schilderijen  www.theazweerink.nl
113 Margreet Zwetsloot Nederland beeldhouwwerk www.margreetzwetsloot.nl