Geen categorie

Huntenkunst 2023 (NL)

Deze lijst is onder voorbehoud en kan nog wijzigen in de komende maanden.

naamlandtechniekwebsite
Rieja van AartFrankrijkfotografie    http://riejavanaart.ultra-book.com
Echi ÅbergZwedenschilderen    http://galleryanima.nl
Gerd ArhrensDuitslandvolgt nog     
Jet AltenburgNederlandschilderen    www.jetaltenburg.nl
Wiebke BaderDuitslandbeeldhouwwerk    www.wiebke-bader.de
Max Baris Nederlandschilderen    www.maxbaris.nl
Wiebke Bartsch Duitslandtekenen    www.wiebkebartsch.de
Joris BaudoinNederlandschilderen objecten beeldhouwwerk gemengde technieken www.jorisbeton.nl
Holger Becken Duitslandgemengde technieken    https://holgerbecken.cargo.site
Eugene BednarekDuitslandschilderen objecten   www.bedart.de
Volker Beindorf-WagnerDuitslandgrafisch    www.volker-beindorf.de
Hans BerkhoutNederlandobjecten gemengde technieken   www.hansberkhout.nl
Sibylle BesanconFrankrijkobjecten gemengde technieken   www.sylvia-seelmann.de
Brigit Beßler Duitslandtekenen schilderen   www.birgit-bessler.de
Lucy BessonRuslandschilderen fotografie   www.lucybesson.com 
Bernadette Beunk Nederlandtextiel tekenen objecten media gemengde techniekenwww.bbeunk.nl
Karin BielaczekDuitslandschilderen    https://karinbielaczek.de
Werner BitzigeioDuitslandsculpturen    www.bitzigeio.com 
Alexander BobkinRuslandschilderen    https://bobkin.nl
Karin BoersNederlandschilderen    www.karinboers.nl
Peter BoersmaNederlandgemengde technieken    www.hehallo.nl
Angela BogaardNederlandgemengde technieken fotografie media  www.angelabogaard.nl
Judith BokodiHongarijeschilderen    www.judith-bokodi.com
Peter BongartzDuitslandschilderen tekenen   www.peterbongartz.com 
Eefje BouwkampNederlandcollages    www.eefjebouwkamp.nl
Kristina Breitenbach Oostenrijkschilderen    www.kristinabreitenbach.de
Petra Brinkschmidt Duitslandtekenen schilderen objecten  www.petra-brinkschmidt.de
Regina Brock Duitslandschilderen    www.reginabrock.com
Sonja Brussen Nederlandschilderen    www.sonjabrussen.nl
Inga Maria BrynjarsdottirIJslandtekenen     
BusFrankrijkschilderen beeldhouwwerk   www.artbybus.com
Wim van den CampNederlandobjecten gemengde technieken   www.wimvdcamp.com
Guy CharlierFrankrijktekenen beeldhouwwerk gemengde technieken  www.guycharlier.de 
Rob ChevalierNederlandgemengde technieken fotografie   www.robchevallier.com 
Anna ChulkovaRuslandschilderen    www.chulkova.de
Afke Dam Nederlandobjecten    www.afkedam.nl
René DeBruesDuitslandgemengde technieken    www.debrues.de
Giovanni DefantItaliëbeeldhouwwerk    www.giovannidefant.it
Karin DeneckeDuitslandobjecten collages fotografie grafisch  
Jasper van Deutekom Nederlandschilderen    www.jaspervandeutekom.nl
Geurt van Dijk Nederlandtekenen schilderen grafisch gemengde technieken  
Adolf Dijkstra Nederlandobjecten beeldhouwwerk grafisch gemengde technieken www.adolfdijkstra.nl
Brigitte Döbert Duitslandtekenen schilderen objecten grafisch https://bdoebert.de
Ali Dogan ZülfikarTurkijetekenen    www.alizulfikar.com
Eva Dörre Duitslandtekenen gemengde technieken   www.eva-doerre.de
Claudia Ebbing Duitslandschilderen objecten   www.claudia-ebbing.de 
Jessica Marieke van EgmondNederlandschilderen gemengde technieken   www.jessicamarlieke.nl
Cristan van Emden Nederlandschilderen    www.cristanvanemden.com
Elke Emmert Duitslandschilderen    www.art-ee.de
Geri FakoNederlandobjecten gemengde technieken   www.artez.nl/geri-fako
Angela Fehrmann Duitslandschilderen    www.angelafehrmann.nl
Rini Ferhi Frankrijkschilderen    www.rini-ferhi.com
Els Fleer Nederlandschilderen    www.elsfleer.com 
Herman Fontein Nederlandtekenen schilderen gemengde technieken  https://hfontein.home.xs4all.nl
Hans Peter FriedrichDuitslandschilderen    www.hpfriedrich.de
Wil FriesenNederlandmedia gemengde technieken fotografie  www.wilfriesen.nl
Angela GamkeDuitslandtekenen schilderen gemengde technieken  www.angela-gambke.de
Jan Gerber Nederlandfotografie    www.jcgerber.com
Eduard Gerrits Nederlandbeeldhouwwerk keramiek   www.eduardgerrits.nl
Wilfried GohsensDuitslandgrafisch fotografie   www.gohsens-fotografie.de
Gerten GoldbeckDuitslandtekenen schilderen grafisch  www.gerten-goldbeck.de 
Christoph GoldbergDuitslandobjecten    www.ateliergoldberg.de
Norbert GörtzDuitslandgrafisch fotografie   www.norbertgoertz.de
Rinus Groenendaal Nederlandtekenen schilderen grafisch gemengde technieken www.rinusgroenendaal.exto.nl 
Frans de GrootNederlandgrafisch gemengde technieken   www.wuyts-degroot.exto.nl
Anna GuðjónsdóttirIJslandtekenen schilderen objecten gemengde technieken https://anna-gudjonsdottir.com 
Dagný GuðmundsdóttirIJslandvolgt nog     
Nicoleta GütterRoemeniëschilderen     
Ivonne Haake Duitslandgrafisch gemengde technieken   www.derartig.de 
Gerlnde HabekottéNederlandobjecten beeldhouwwerk   www.habekotte.com
Ilka Habrich Duitslandschilderen    www.ilka-habrich.de
Wilma Hagemann Duitslandschilderen objecten   www.wilma-hagemann.de
Ben Haggeman Nederlandtekenen gemengde technieken   www.benhaggeman.nl
Einar HakonarsonIJslandschilderen    www.einarhakonarson.com
Anja Harms Duitslandschilderen objecten grafisch gemengde technieken www.buchskulpturen.de
Fritz Haubner Duitslandschilderen     
Casper ter HeerdtNederlandobjecten    https://casperterheerdt.com
Martine de Heij Nederlandfotografie    www.martine-deheij.com
Andreas HeiszenbergerHongarijetekenen schilderen beeldhouwwerk   
Sabine Helsper-MüllerDuitslandschilderen    www.helsper-mueller.de
Rüdiger HempelDuitslandschilderen grafisch   www.rüdiger-hempel.de
Rezie HendriksNederlandgemengde technieken    www.reziehendriks.exto.nl
Francisca Hennemann Nederlandobjecten    www.francisca-henneman.eu 
Ingrid HermentinDuitslandgrafisch     
Jeroen van HertenNederlandtekenen schilderen fotografie  www.jeroenvanherten.nl
Björn Hesener Duitslandfotografie    www.bjoernhesener.de
Ute Hille Duitslandfotografie    www.ute-hille.de
Fabian HochscheidDuitslandschilderen grafisch   www.fabian-hochscheid.de
Angelika HolscherDuitslandfotografie    www.angelika-hoelscher.de
Hanne Horn Duitslandfotografie    www.hanne-horn.de
Husein HuseinovTurkmenistanschilderen    https://huseinhuseinov.exto.nl
Rasim HuseynovAzerbeidzjanschilderen    www.rasimhuseynov.daportfolio.com
Pascale Hussong-RenzDuitslandschilderen gemengde technieken   www.pascale-hussong-renz.de
Ole Jakob Ihlebæk Noorwegenschilderen    www.ihlebaek.com
Ulrike Int-VeenDuitslandschilderen    www.ulrike-int-veen.de
Jops Jacobs Nederlandgrafisch    www.jopsjacobs.com
Mea JambroesNederlandobjecten    www.meajambroes.nl
Wanda JanotaNederlandassemblages    www.wandajanota.nl
Rido Jansen Nederlandtekenen schilderen gemengde technieken  www.ridojansen.nl
Meta Joanknecht Nederlandobjecten    www.meta-joan.nl
Joelle JochemsNederlandtextiel beeldhouwwerk   keramiekwww.artez.nl/joelle-jochems
Mieke JonkerNederlandschilderen    www.miekejonker.nl
Esther KaalDuitslandtekenen gemengde technieken   www.estherkaal.nl
Gülay Kaksi OkayTurkijeschilderen    www.gulaykaksiokayart.com
Leen Kaldenberg Nederlandschilderen    https://leenkaldenberg.com
Iris KamlahDuitslandschilderen gemengde technieken   www.ikam-art.de
Ivo KamphuisNederlandtekenen    www.ivokamphuis.nl
Floor Kaspers Nederlandfotografie    www.floorkaspers.nl
Ralf von Kaufmann Duitslandgrafisch    https://rvk-fotografie.de
Detlef Kelbassa Duitslandgrafisch keramiek   www.wundersame.de
Robert Keseru Hongarijeschilderen    http://kesrobsart.weekby.com
Greet KetelaersBelgiëbeeldhouwwerk keramiek   www.greetketelaers.be
Dahee KimZuid Koreatekenen  grafisch   
Kyoungran KimZuid Koreagemengde technieken grafisch    
Susanne KlaerenDuitslandschilderen    www.susanneklaeren.de
Jos Klaver Nederlandtekenen schilderen   www.josklaver.nl
Jeannet Klement Nederlandkeramiek    www.jeannetklement.nl
Saskia Klok Nederlandtekenen schilderen fotografie  https://saskiaklok.nl
Christof Knapp Duitslandtekenen objecten beeldhouwwerk  www.christof-knapp.de
Edgar KnoblochDuitslandgrafisch    www.edgarknobloch.de
Petra Koenen Nederlandgemengde technieken     
Hannie KortlandNederlandgemengde technieken textiel   www.hanniekortland.nl
Evangelos Koukouwitakis Griekenlandfotografie    http://koukouwitakis.webnode.com
Gideon KramerNederlandschilderen keramiek   www.gideonkramer.com
Jan van Krieken van HuessenNederlandtekenen schilderen media   
Sara KriegsmanNederlandtekenen schilderen   www.sarakriegsman.com
Cristian KromathDuitslandschilderen    www.instagram.com/kromath/
Sabine KrügerBelgiëschilderen objecten installaties  www.krueger-sabine.de
Corinna Kuhn Duitslandgrafisch keramiek   www.wundersame.de
Eugen KunkelDuitslandschilderen    www.eugen-kunkel.de
Herman Kuypers Nederlandtekenen schilderen objecten grafisch www.hermankuypers.nl
Taelm KwakZuid Koreatekenen schilderen grafisch  www.instagram.com/taeimkwak
Micha LabanNederlandfotografie    www.michalaban.nl
Simi  LarischDuitslandtextiel objecten gemengde technieken  www.similarisch.de
Remco Leuverink Nederlandtekenen    www.leuverink.co
Leo LöhrDuitslandtekenen schilderen   www.leolöhr.de
Sabine LosackerDuitslandschilderen    www.losacker-art.de
Dita LüseLetlandschilderen    www.ditaluse.com
Anna Maandag Nederlandtekenen schilderen objecten gemengde technieken www.annamaandag.nl
Walter MaritatiItaliëschilderen    www.waltermaritati.com
Jürgen MaroseDuitslandschilderen    www.juergen-marose.de
Peter Marshall WhitfieldAmerikaschilderen    www.pt.whitfield.ch
Ab MarteNederlandobjecten    www.abmarte.nl
Ewa MaziarzPolentekenen schilderen gemengde technieken  https://ewamaziarz.nl
Hrafnkell SigurdssonIJslandobjecten    www.hrafnkellsigurdsson.com
Ewan Mc Sorleyniet bekendinstallaties    www.artez.nl/ewan-mcsorley
Arthur Meijer Nederlandobjecten beeldhouwwerk keramiek gemengde technieken www.arthurmeijer.nl
Harm MeijerNederlandschilderen objecten    
Mathias MeinelDuitslandschilderen    www.mathiasmeinel.de
Franco MeloniItaliëtekenen schilderen objecten grafisch www.francomeloni.com
Felix MeyerDuitslandschilderen     
Ineke van Middelkoop Nederlandfotografie    www.inekevanmiddelkoop.nl
Inge van MillNederlandobjecten media gemengde technieken fotografie www.ingevanmill.nl
Milan MiloradovicServiëbeeldhouwwerk    www.milanmiloradovic.com
Musk MingChinatextiel schilderen objecten  www.muskming.com 
Franz Stanislaus Mrkvicka Oostenrijkschilderen gemengde technieken   www.kunst-mrkvicka.de 
Ellen MuckDuitslandobjecten keramiek   www.ellen-muck.de
Nellie de Mulder Nederlandtekenen gemengde technieken   www.nelliedemulder.nl 
Eberhard Müller-FriesDuitslandtekenen objecten grafisch  www.mueller-fries.de 
Gudrun NäkelDuitslandtekenen gemengde technieken    
Carla Nederbragt Nederlandschilderen gemengde technieken   www.carlanederbragt.nl
Olaf NehmzowDuitslandschilderen    www.olaf-nehmzow.de
Sigrid Neuwinger Duitslandobjecten fotografie   www.sigridneuwinger.de
Ingrid NijenhuisNederlandschilderen gemengde technieken   www.ingridnijenhuis.nl
Lydia Oermann Duitslandschilderen objecten grafisch  www.lydia-oermann.de
Kai Oliveras ZbickEstlandfotografie    www.oz-foto.de
Kata OlstromNederlandfotografie    www.kata-olstrom.com
Betty PaanakkerNederlandbeeldhouwwerk    www.bettypaanakker.info
Petra Paffenholz Duitslandtekenen objecten   www.petra-paffenholz.de
Jungmin ParkZuid Koreatextiel gemengde technieken beeldhouwwerk  www.artez.nl/julia-jungmin-park
Gero PaulDuitslandschilderen    www.geropaul.de
Jeannette PayrebruneDuitslandschilderen objecten   www.payrebrune-art.de
Aagje PelNederlandgemengde technieken    www.aagjepel.nl
Edwim Peters Nederlandgrafisch    www.veluwseprimitieven.nl
Thorsten PoerschDuitslandschilderen    www.thorstenpoersch.de
Paula PohliIerlandgrafisch    www.paulapohli-art.com
Pino PolimenoItaliëschilderen gemengde technieken   www.pino-polimeno.de
Victor PopovRuslandschilderen objecten   www.victorpopov.de
Rolf PuschnigDuitslandbeeldhouwwerk    www.kohlarte.de
Jaap de Raat Nederlandgrafisch gemengde technieken fotografie  www.jaapderaatphoto.com
Jürgen RaiberDuitslandbeeldhouwwerk    www.juergenraiber.de
Alexander Ray Ruslandschilderen objecten beeldhouwwerk grafisch www.instagram.com/art.ist.ray
Renée ReißenweberDuitslandobjecten    www.renee-reissenweber.de
Gesa Reuter Duitslandschilderen    www.gesareuter.art
Aris Roskam Nederlandschilderen gemengde technieken fotografie  www.arisroskam.com
Maarten Rots Nederlandfotografie    www.maartenrots.nl
Angelika RuckdeschelDuitslandgrafisch gemengde technieken   www.pianistik.de
Alejandra RuddoffItaliëtekenen objecten beeldhouwwerk grafisch fotografiewww.ruddoff.de
Marina RuempolNederlandfotografie    www.mrfoto.nl 
Anne Jetske SalverdaNederlandschilderen    www.annejitskesalverda.nl
Kai Sanmann Duitslandtekenen schilderen   www.kai-sanmann.de 
Michael SardelicOostenrijkfotografie     techn
Louis Sauter Nederlandfotografie    www.slik-art.nl
Irene SchaapNederlandgemengde technieken    www.ireneschaap.nl
Monika SchäferDuitslandgrafisch fotografie   www.monaschaefer.de
Ralf Schindler Duitslandschilderen    www.ralfschindler.com
Elisabeth Schink Polenschilderen gemengde technieken   www.elisabeth-schink.de
Ralf Schmidt Duitslandschilderen    www.ralfschmidtkuenstler.de
Angela Schmitz Duitslandschilderen    www.bildwaerts.de
Peter Schudde Nederlandbeeldhouwwerk gemengde technieken   www.peterschudde.nl
Gabrielle SchullerDuitslandtekenen schilderen gemengde technieken  www.gabriele-schuller.de
Klaus-Uwe SeelmannDuitslandtekenen schilderen   www.klaus-uwe-seelmann.de
Sylvia SeelmannDuitslandtekenen schilderen   www.sylvia-seelmann.de
Hrafnkell SigurdssonIJslandfotografie    www.hrafnkellsigurdsson.com
Ingrid SlaaNederlandobjecten gemengde technieken   www.ingridslaa.nl
Wolfgang SobolewskiDuitslandgrafisch fotografie   www.wolfgang-sobolewski.com
Carmen SpitznagelDuitslandfotografie    www.momento-eterno.de
Annette Splinter Nederlandtekenen schilderen   www.splinterbeest.nl
Rike Stausberg Duitslandschilderen    www.ulrikestausberg.de
Annelies van Sterkenburg Nederlandtextiel objecten   www.anneliesvansterkenburg.nl
Rainer Storck Duitslandtekenen schilderen   www.rainerstorck.de
Lia StoutenNederlandgrafisch    www.liastouten.nl
Etienne Szabo Frankrijkschilderen gemengde technieken   www.etienne-szabo.de
Loviisa TalaFinlandschilderen    www.loviisatala.com
Claudia Tebben Duitslandschilderen beeldhouwwerk   www.claudia-tebben.de
Anja TemminkNederlandbeeldhouwwerk keramiek   www.lamozanja.nl
Puk TerstalNederlandtextiel tekenen gemengde technieken objecten www.artez.nl/puk-terstal
Karl Jónas ThorarensenIJslandfotografie    www.500px.com/brasi
Brynhildur ThorgeirsdottirIJslandbeeldhouwwerk    https://brynhildur.com
Anne Thoss Duitslandgemengde technieken    www.annethoss.de
Peter van TuijlNederlandfotografie    www.fotopetervantuijl.nl
Meint van der Velde Nederlandschilderen    www.meintvandervelde.com
Diederik VerbakelNederlandschilderen gemengde technieken    
Loek van VlietNederlandfotografie    www.loekvanvliet.nl
Sophia de VriesNederlandobjecten    www.sophiadevries.nl
Manfred Wendel Duitslandbeeldhouwwerk    www.manfred-wendel.de
Wil WesterweelNederlandfotografie    www.wilwesterweelfotografie.nl
Christoph WetzelDuitslandobjecten gemengde technieken   https://reizzz.de
Peter van de Wijngaart Nederlandfotografie    www.petervandewijngaart.nl
Dinie Wikkerink Nederlandfotografie    www.diniewikkerink.nl
Ems Willems Nederlandgemengde technieken fotografie   www.frozenflowers.nl
Nadja Willems Nederlandobjecten fotografie   www.nadja.nl
Claudia WinkelDuitslandtekenen grafisch gemengde technieken  www.freiluft-bielefeld.de
Henk Winkelman Nederlandtekenen objecten gemengde technieken  www.winkelman.nl 
Astrid Charlotte WintgensDuitslandtextiel tekenen schilderen gemengde technieken www.astridcharlottewintgens.com 
Sabine Wolters Duitslandgemengde technieken    www.sabine-wolters.de
Josée Wuyts Belgiëgrafisch gemengde technieken   www.wuyts-degroot.exto.nl
Przuemek ZajfertPolenvideo fotografie   www.zajfert.de
Carla Zeegers Nederlandtekenen gemengde technieken   www.carlazeegers.nl
Joanne Zegers Nederlandschilderen    www.joannezegers.nl
Wilhelmina Zoutewelle Nederlandgemengde technieken    https://wilhelminazoutewelle.nl/
Hiaham ZreiqIsraëlgrafisch    https://hishamzreiq.com
Lothar ZullDuitslandfotografie    www.lotharzull.de
Erik ZwagaNederlandtekenen schilderen   www.erikzwaga.nl
Thea Zweerink Nederlandtekenen schilderen installaties  www.theazweerink.nl