Kunst uit de regio

Kunstenaars uit de gemeente Oude IJsselstreek exposeren tot 2 februari 2020 in de DRU Galerie te Ulft (voorheen Galerie bij de Boeken). Voor de expositie ‘Regionale kunstenaars uit de kunst’ heeft de ballotagecommissie van kunstmanifestatie Huntenkunst zes kunstenaars geselecteerd. Een centrale plek in de galerie heeft de onlangs overleden kunstenaar Frans Venhorst (Veldhunten) gekregen. Venhorst […]

Deelnemerslijst 2020

unit land techniek website 6 Bert Aalbers  NL meubel  www.bertaalbers.nl 12 Chris van Aar  NL obj  www.chrisvanaar.nl 103 Amédé Ackermann  DE foto  www.amede-ackermann.de 80 Anne-Mari Ahola  FI foto  www.patternfly.com 208 Roland Albert  DE obj  www.kuenstlerwerkgemeinschaft.de 215 Jet Altenburg  NL schil  www.jetaltenburg.nl 165 Gisela Altmann  DE schil, gem techn  www.giselaaltmann.de 150 Randi Antonsen  NO schil, graf, […]

Deelnemerslijst 2019

Unit Land Naam Website 138 NL Bert Aalbers www.bertaalbers.nl 59 SE Echi Åberg www.galleryanima.net 48 NL Eline Achterhuis http://elineachterhuis.com FI FI Anna Aho www.anna-aho.net 17 NL Jet Altenburg www.jetaltenburg.nl 43 DE Gisela Altmann www.giselaaltmann.de 93 BE Dominique Ampe www.mythings.nl/art/dAmpe 56 DE Meike Andresen www.meike-andresen.de 52 NL Anutosh www.anutosh.com 112 AT Natascha Auenhammer www.zebralabor.at 141 CU […]