Sloven, Bard

Bard SlovenNederlandschilderenwww.bardsloven.nl

Gardez, Teddy

Teddy GardezFrankrijkschilderenwww.teddygardez.com

Huntenkunst 2019

Unit Land Naam Website 138 NL Bert Aalbers www.bertaalbers.nl 59 SE Echi Åberg www.galleryanima.net 48 NL Eline Achterhuis http://elineachterhuis.com FI FI Anna Aho www.anna-aho.net 17 NL Jet Altenburg www.jetaltenburg.nl 43 DE Gisela Altmann www.giselaaltmann.de 93 BE Dominique Ampe www.mythings.nl/art/dAmpe 56 DE Meike Andresen www.meike-andresen.de 52 NL Anutosh www.anutosh.com 112 AT Natascha Auenhammer www.zebralabor.at 141 CU […]

Huntenkunst 2023 (DE)

Diese Liste kann sich in den kommenden Monaten noch ändern. Name Land Technik website Rieja van Aart Frankreich Fotografie     http://riejavanaart.ultra-book.com Echi Åberg Schweden Malerei     http://galleryanima.nl Gerd Arhrens Deutschland zu folgen       Jet Altenburg Niederlande Malerei     www.jetaltenburg.nl Wiebke Bader Deutschland Skulptur     www.wiebke-bader.de Max Baris  Niederlande Malerei     www.maxbaris.nl Wiebke Bartsch  Deutschland Zeichnung     www.wiebkebartsch.de Joris Baudoin Niederlande Malerei […]

Huntenkunst 2023 (EN)

This list is subject to change in the coming months. name country technology website Rieja van Aart France photography     http://riejavanaart.ultra-book.com Echi Åberg Sweden painting     http://galleryanima.nl Gerd Arhrens Germany to follow       Jet Altenburg Netherlands painting     www.jetaltenburg.nl Wiebke Bader Germany sculpture     www.wiebke-bader.de Max Baris  Netherlands painting     www.maxbaris.nl Wiebke Bartsch  Germany drawing     www.wiebkebartsch.de Joris Baudoin Netherlands painting […]

Huntenkunst 2023 (NL)

Deze lijst is onder voorbehoud en kan nog wijzigen in de komende maanden. naam land techniek website Rieja van Aart Frankrijk fotografie     http://riejavanaart.ultra-book.com Echi Åberg Zweden schilderen     http://galleryanima.nl Gerd Arhrens Duitsland volgt nog       Jet Altenburg Nederland schilderen     www.jetaltenburg.nl Wiebke Bader Duitsland beeldhouwwerk     www.wiebke-bader.de Max Baris  Nederland schilderen     www.maxbaris.nl Wiebke Bartsch  Duitsland tekenen     www.wiebkebartsch.de Joris […]

Huntenkunst 2022

unit naam land techniek website 7 Bert Aalbers  NL meubel  www.bertaalbers.nl 2 Chris van Aar  NL obj  www.chrisvanaar.nl 83 Amédé Ackermann  DE foto  www.amede-ackermann.de 167 Anne-Mari Ahola  FI foto  www.patternfly.com 191 Roland Albert  DE obj  www.kuenstlerwerkgemeinschaft.de 211 Jet Altenburg  NL schil  www.jetaltenburg.nl 75 Dominique Ampe BE gem techn www.galerievannuland.nl  106 Randi Antonsen  NO schil, graf, […]