Sabine Wolters

Sabine Wolters, Duitsland gemengde techniek www.sabine-wolters.de

Sarah Blümel

Sarah Blümel, Duitsland schilderen, fotografie www.sarahbluemel.de

Saskia Klok

Saskia Klok, Nederland schilderen, fotografie https://saskiaklok.nl

Sibylle Rosenboom

Sibylle Rosenboom, Duitsland schilderen, gemengde techniek www.sibylle.rosenboom.de

Silke Wellmeier

Silke Wellmeier, Duitsland objecten, keramiek, textiel www.silke-wellmeier.de

Silvia Rudolf

Silvia Rudolf, Duitsland tekenen www.silvia-rudolf.de

Sonja Brussen

Sonja Brussen, Nederland schilderen www.sonjabrussen.nl