Huntenkunst 2019

Unit Land Naam Website 138 NL Bert Aalbers www.bertaalbers.nl 59 SE Echi Åberg www.galleryanima.net 48 NL Eline Achterhuis http://elineachterhuis.com FI FI Anna Aho www.anna-aho.net 17 NL Jet Altenburg www.jetaltenburg.nl 43 DE Gisela Altmann www.giselaaltmann.de 93 BE Dominique Ampe www.mythings.nl/art/dAmpe 56 DE Meike Andresen www.meike-andresen.de 52 NL Anutosh www.anutosh.com 112 AT Natascha Auenhammer www.zebralabor.at 141 CU […]

Huntenkunst 2022

unit naam land techniek website 7 Bert Aalbers  NL meubel  www.bertaalbers.nl 2 Chris van Aar  NL obj  www.chrisvanaar.nl 83 Amédé Ackermann  DE foto  www.amede-ackermann.de 167 Anne-Mari Ahola  FI foto  www.patternfly.com 191 Roland Albert  DE obj  www.kuenstlerwerkgemeinschaft.de 211 Jet Altenburg  NL schil  www.jetaltenburg.nl 75 Dominique Ampe BE gem techn www.galerievannuland.nl  106 Randi Antonsen  NO schil, graf, […]

Een succesvol Huntenkunst 2022

EEN GESLAAGDE 28e HUNTENKUNST Op 20, 21 en 22 mei kon Huntenkunst eindelijk weer plaats vinden. Twee keer moest het evenement in verband met corona noodgedwongen afgelast worden. Voor de organisatie was de herstart een spannende aangelegenheid. Zij vroeg zich af hoe we uit de coronacrisis zouden komen. Hoe zou na de onderbreking kunstenaars en […]

In memoriam Leo Schreur

Op 17 mei overleed onze gewaardeerde vrijwilliger Leo Schreur. Hij was vanaf 2012 betrokken bij onze organisatie. In dat jaar verhuisde Huntenkunst van Doetinchem naar Ulft. Door de verhuizing moesten er nieuwe vrijwilligers geworven worden. Eén van hen was Leo. Vanaf dat moment zette hij zich volledig voor onze organisatie in. Er ontstond een intensieve […]

Opening Huntenkunst 2022

Vrijdag om 16:00 uur is Huntenkunst geopend met dit jaar Estland als focusland.

Marte, Ab

Ab Marte, Nederland Objecten www.abmarte.nl 

Wetter, G. Marie

G. Marie Wetter, OostenrijkFotografie, grafisch, schilderen http://www.die4grazien.at

Spatt, Christiane

Christiane Spatt, OostenrijkFotografie, grafisch, installaties http://www.christianespatt.at

Schwarz, Susanna

Suzanna Schwarz, OostenrijkFotografie, tekenen, schilderen, grafischhttp://www.die4grazien.at